2.6 C
New York
March 7, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Nuk do ta besoni se me ke u takua para pak minutash Albin Kurti

Vajza e aktivistit të VV-së të vdekur në burg, Astrit Deharit, ka vizituar sot kryeministrin në detyrë Albin Kurtin, me një buqetë lulesh.

Në ditën e fëmijëve, Arsa e vogël është pranuar në zyrën e Kurtit

Kujtojmë se familja e Astrit Deharit, janë shumë të lidhur me Lëvizjen Vetëvendosje, edhe pas vdekjes së Astritit.

Related posts

“LDK-ja partia e vetme që dha pushtet për shtet”, nëse shkohet në zgjedhje kjo parti do të dal e para – flet analisti i njohur

dardanianews

“Ma jep pak kripën’: Minuta e çmuar që kapi Gjermania dhe arriti ta frenojë koronavirusin

dardanianews

“Skenari” i frikshëm ndaj Kurtit, dalin pamjet se gjithçka ishte e përgatitur: “Shërbehet nga Serbia, mirë që nuk e lanë në Skenderaj”

dardanianews