1.7 C
New York
December 3, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

​Incident gjatë konferencës së presidentit Thaçi

Derisa presidenti i vendit, Hashim Thaçi po mbante konferencë për medie një grup qytetarësh ka vazhduar brohoritjet, duke e quajtur të parin e shtetit si “hajn”.

Aty reaguan pjesëtarët e mbrojtjes së tij duke shkaktuar një përleshje mes tyre në sheshin ‘Ibrahim Rugova’.

Related posts

Mustafa flet për takimin e mbrëmshëm të LDK’së, ka një porosi për Vjosa Osmanin

dardanianews

Zyrtare: Sot nis dhënia e vaksinës te njerëzit për koronavirusin

dardanianews

“Plaku dhe deti” në Vlorë/ Aventura e rrezikshme e peshkatarit, për dy ditë ‘betejë’ në det, shpëtohet nga varkë tjetër

dardanianews