16.4 C
New York
October 1, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Lajm i keq pë nxënësit/ Ja deri kur nuk do të hapen shkollat

Shkollat në Kosovë mund të mos hapen deri në shtator, OBSH paralajmëron për rreziqet

Në Kosovë shkollat mund të mos hapen deri në muajin shtator. Kjo për shkak të mungesës së infrastrukturës. Megjithëkëtë, nga OBSH po paralajmërojnë për rrezikun e hapjes së shkollave në vend.

Related posts

Reagim: Humba venin e punes, por nuk ju nenshtrova askujt.

dardanianews

Kosovarët krijojnë ventilatorin për frymëmarrje, nesër testohet

dardanianews

Fundi i oligarkise politike dhe kapësve të Shtetit

dardanianews

Leave a Comment