0.9 C
New York
March 2, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Nuk po shkon gjithcka mire , Vjen lajm shum i keq per LDK-në

Lidhja Demokratike e Kosoves po mban seancen ne kuvendin e Kosoves qe te votohet Qeveria Hoti.

Por nuk po shkon gjithqka vaj per LDK-ne , ajo prap skenave te kuvendit po perballet me pakenaqesi te medha nga vet deputetët e LDK-së por edhe nga AAK e nga NISMA por edhe nga Lista Serbe,, mbetet te shihet se si do votojne deputetet në seancen e sotme.

Related posts

VEPRIMTARI I SHQUAR, LDK NË MES UJQËRVE TË KUQ!

dardanianews

Befasi: Ja kush është favorit për të fituar Topin e Artë këtë vit

dardanianews

Simptomë e re e coronavirusit! Shfaqet në shputa të këmbëve dhe të gjithë e injorojnë

dardanianews