16.2 C
New York
October 21, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Kryeministri i ri “fukara”, vozitë veturën e 98-tës

Kryeministri i ri i Republikës, Avdullah Hoti dallon nga paraardhësit e tij sa i përket luksit të veturave.

Shefi i ri i ekzekutivit vozitë një makinë e cila ka një kosto shumë të ulët.


Indeksonline
kishte realizuar disa fotografi më parë ku Hoti shihej me “Opel Vectra-n” e vitit 1998.

Çmimi i saj aktualisht sillet rreth 2 mijë euro.

Më poshtë, fotot:

Related posts

Skandal/ Drejtoreshat e rilindjes e kthejnë zyrën në klub nate, praktikojnë kërcimin ’69-të’ brenda Spitalit të Traumës (Video)

dardanianews

Klina, Vitia dhe Malisheva dalin nga karantina

dardanianews

Analistja gjermane: Kurti bëri gabim strategjik provokoi SHBA’në, nuk respektoi as ujdinë me LDK’në

dardanianews

Leave a Comment