8 C
New York
October 25, 2020
DardaniaNews
Kronika e zezë

Arrestohet 35 vjeçari në Prishtinë, dyshohet për ngacmime seksuale, mashtrim dhe prezantim i rrejshëm!

Me datën 05.06.2020 nga hetuesit policor të stacionit të Jugut në Prishtinë, është arrestuar një person i dyshuar për veprat Mashtrim, Prezantim i rrejshëm, dy raste: Ngacmim Seksual (të raportuara në prill -maj 2020 )dhe  një rast të Dhunimit të raportuar në vitin 2018.

I dyshuari R.S (mashkull) 35 vjeç, i cili dyshohet me bazë të jetë i përfshirë në veprat e sipërshënuara, pas marrjes së autorizimit nga ana e prokurorit  është dërguar në qendrën e mbajtjes, ndërkohë që hetuesit policor janë duke ndërmarrë te gjitha veprimet e nevojshme procedurale.

 

Related posts

Kjo është femra që u gjet e vdekur mbrëmë në banesën e saj në Prishtinë

dardanianews

20 vjeçarja në Prishtinë kërcen nga kati i 4-të, vdes nga plagët në QKUK

dardanianews

Vetëvritet në burg profesori universitar i VV’së!

dardanianews

Leave a Comment