16.2 C
New York
November 30, 2020
DardaniaNews
Lajme Lajme nga Bota

Merkel nudo? -Dalin fotot që turpërojnë kancelaren gjermane!

Angela Merkel është një prej grave më të pushtetshme në botë.

Si asnjë tjetër, ajo ka arritur ta bëjë Gjermaninë një super fuqi botërore.

Por, në disa raste nuk kanë munguar as sulmet e mediave nga gruas së hekurt. Mediat e huaja kanë risjellë në vëmendje disa foto, ku shihet një grua nudo dhe pretendohet se ajo është Merkel.

Imazhet bardhezi tregojnë një grup vajzash nudo, teksa ecin nudo rreth e rrotull. Njëra prej vajzave ka flokë të shkurtër dhe ka ngjashmëri të frikshme Merkel.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për të, por zyra e kancelares nuk e ka mohuar që ajo është

Por, në disa raste nuk kanë munguar as sulmet e mediave nga gruas së hekurt. Mediat e huaja kanë risjellë në vëmendje disa foto, ku shihet një grua nudo dhe pretendohet se ajo është Merkel.

Imazhet bardhezi tregojnë një grup vajzash nudo, teksa ecin nudo rreth e rrotull. Njëra prej vajzave ka flokë të shkurtër dhe ka ngjashmëri të frikshme Merkel.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për të, por zyra e kancelares nuk e ka mohuar që ajo është

 

 

Related posts

“LDK-ja partia e vetme që dha pushtet për shtet”, nëse shkohet në zgjedhje kjo parti do të dal e para – flet analisti i njohur

dardanianews

Deklarata e rrallë e Fehmi Lladrovcit për BBC-në: Do të ishte nder i madh, të vdes për Kosovën

dardanianews

Kjo është shifra e parave që janë mbledhur nga diaspora

dardanianews