6.2 C
New York
January 17, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Gani Geci: Ja koha kur ishin bashkë Fatmir Sejdiu, Fatmir Rexhepi e Vjosa Osmani me Hashim Thaçin?

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci ka shfletuar në arkivën e fotografive dhe ka gjetur një foto ku duken në rend të parë, në një “ecje kolektive” të përbashkët mes Fatmir Sejdiut, atëbohtë kryetar i LDK-së dhe president i vendit, Hashim Thacit kryeminsitër, Fatmir Rexhepit si ish-ministër i Brendshëm dhe Vjosa Osmanti në cilësinë e këshilltares së Presidentit Sejdiu, shkruan Botapress.
Në llogarinë e tij në Facebook, Gani Geci e ka komentuar me këto fjalë këtë fotografi:

Vota kunder LDK-ës ,a thua a ishte ky koalicioni i vjeter i Fatmir Sejdiut ,Vjosa Osmanit e Fatmir Rexhepit qe ishte minister i brendshëm ne kohen e Fatmir Sejdiut dhe Hashimi

Related posts

Ekskluzive: Tensione në delegacionin e Kosovës, nëse Haradinaj nuk e pranon marrëveshjen, Amerika i del kundër atij

dardanianews

A do të bëhet deputeti i LDK-së, pjesë e iniciativës së Vjosa Osmanit?!

dardanianews

Kimete Berisha godet ashpër Vjosa Osmanin

dardanianews