7.8 C
New York
October 30, 2020
DardaniaNews
Showbiz

Tayna filmon trupin, tregon ‘pa dashje’ të brendshmet në xhinset e zbërthyera

Tayna provokoi me videon e fundit në Instagram.

Tayna vazhdon të mbetet një ndër emrat më të përfolur të skenës muzikore shqiptare, shkruan lajmi.net.

Reperja është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat ndiqet nga një numër i madh personash, të cilët i ‘shpërblen’ me imazhe atraktive.

Së fundi, ajo publikoi një video, ku shfaqet me të brendshme në pjesën e sipërme, ndërsa poshtë kishte veshur një palë xhinse.

Xhinset e zbërthyera bënin që t’i dukeshin të brendshmet dhe vuri në pah belin e sheshtë.

Kujtojmë se “A jo” titullohet projekti i fundit i Taynës, ndërsa pritet që së shpejti të publikojë këngën e re, ngase po punon rreth finalizmit të klipit.

Related posts

Dy vajzat e Lutfi Hazirit, ja qesin “flakën” instagramit!

dardanianews

Djali i Thaçit e Veselit dalin për kafe, Klestori e quan vëlla Endritin

dardanianews

Linda Halimi e revoltuar me racizmin e amerikanëve: Mendoja se ishte toka e ëndrrave, kur erdha këtu pash realitetin e kundërt

dardanianews

Leave a Comment