11.3 C
New York
October 29, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Bombardohet Ministria e Shëndetësisë me komente “Arben Vitia” në Facebook, ata i fshijnë

Ministria e Shëndetësisë së fundmi ka publikuar një fotografi të Armend Zemajt me titull “Adresim i Ministrit Armend Zemaj lidhur me situatën rreth Covid-19”.

Nje fluks i madh komentesh janë duke u bërë në këtë postim të Ministrisë së Shëndetësisë. E komenti më i shpeshtë duket që është “Arben Vitia”.

Komentuesit janë duke e shprehur paknaqësinë ndaj ndërrimit të Ministrit të Shëndetësisë, dhe po kërkojnë rikthimin e Arben Vitisë në krye të detyrës.

Sipas qytetarëve Arben Vitia po cilësohet si heroi i Kosovës në fushën e Pandemisë COVID-19.

Ndërkohë disa qytetarë kanë raportuar se komentet që i kan bërë në postimin e Ministrisë së Shëndetësisë, janë fshirë dhe po vazhdojnë të fshihen. Kjo për arsye se kishin komentuar “Arben Vitia”.

Related posts

Gjermania thyen rekordin, 8000 persona u shëruan nga koronavirusi brenda 24 orëve

dardanianews

Fatkeqësisht ka rritje: 24 raste të reja me covid-19 dhe 14 të shëruar!

dardanianews

Festë mbi urë për t’i thënë lamtumirë koronavirusit

dardanianews

Leave a Comment