6.5 C
New York
January 18, 2021
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit

Reagon ministria e Mbrojtjes e Shqipërisë pas termetit: Epiqendra ishte…

Sipas infove paraprake nga IGJEUM, lëkundjet me magnitudë 4.3 të shkallës rihter me epiqendër në Gjirin e Lalzit.” kjo është deklarata zyrtare e bërë nga ministria e Mbrojtjes për sa i përket lëkundjes së fundit të të tërmetit që u ndje pak më parë në Durrës, Tiranë dhe zonat përreth.

Deri më tani nuk janë raportuar dëme materiale, apo viktima. Ndërkohë edhe gjatë natës në vendin tonë ka pasur lëkundje sizmike të herëpashershme.

Related posts

Destan Rrahmani: Vëllai i heroit te kombit Ismet Rrahmani nga Aqareva e Drenicës, fjale prekëse për Ibrahim Rugovën

dardanianews

Nisin dorëheqjet nga Vetëvendosje – Ja kush dha dorëheqje

dardanianews

Publikohet fotoja e rrallë e presidentit historik dr. Ibrahim Rugova me Albin Kurtin

dardanianews