17.1 C
New York
October 20, 2020
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit

Toka s’gjen qetësi! Regjistrohen lëkundje tërmeti në Tiranë e Durrës

Lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në Tiranë dhe Durrës.
Paraprakisht, EMSC raporton se tërmeti ka qenë me magnitudë 3.5 sipas shkallës Rihter.

Epiqendra e lëkundjeve sizmike ka qenë 11 km në jug-perëndim të Mamurrasit, ndërsa thellësia fokale 6.2 milje stipe re lamen meposhte dhe shiko pamjet se cfare po bejne qytetaret tani

 

Related posts

PËR ATA “RUGOVISTË” QË JANË SULUR NË BETEJE PËR TA “MBROJTUR” RUGOVIZMIN ME VEPRIME DHE SHKRIME MË ANTIRUGOVISTE!

dardanianews

E pabesueshme deklarata e Dritan Abazoviç për Skënderbeun, ish-kandidati për deputet të LDK-së e quan “qenef” politikanin nga Mali i Zi

dardanianews

“Ideja e shkëmbimit të territoreve erdhi nga Thaçi e Vuçiq

dardanianews

Leave a Comment