7.6 C
New York
December 4, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Shtatoreve të ​Skënderbeut, Ibrahim Rugovës e Zahir Pajazitit u mbyllen sytë

Tri shtatoreve të figurave kombëtare që gjenden në sheshet e Prishtinës u janë mbyllur sytë me lecka.

Gjergj Kastriotit- Skënderbeu, Ibrahim Rugovës dhe Zahir Pajazitit, dikush ua mbylli sytë me leckë, kjo si duket për të mos “parë” se çfarë po ndodh në skenën politike vendëse.

KosovaPress doli në vendngjarje për të marrë pamje dhe për të kuptuar se pse ka ndodhur ky aktivitet.

Related posts

Nëna nga Vushtrria: Vëllezër e motra më ndihmoni, s’kam çka ju qes fëmijëve në sofër!

dardanianews

BQK: Pagesa e kësteve pezullohet vetëm për kredimarrësit me vështirësi financiare, nuk do të zbatohen pagesa shtesë

dardanianews

Kosova jep shpresë/27 të shëruar e vetëm 7 të infektuar

dardanianews