1.7 C
New York
December 3, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Bajrush Morina: Porosi LDK-së: Mos u ‘përfshini” me Thaçin! Mos u “puthni” me Kurtin

Gazetari dhe publicisti Bajrush Morina ka reaguar përmes një postimi në llogarin e tij në rrjetin social Facebook ku ju është drejtuar LDK-së duke thënë se Rugovistat e Albinit nuk janë e ardhmja e LDK-së së Ibrahim Rugovës, shkruan Botapress.info

Ky është dhe shkrimi i plotë nga ana e Morines:

“LDK-istet e Thacit” e “Rugovistet e Albinit’ nuk jane e ardhmja e LDK-se se Ibrahim Rugoves!

Mos “perfshini” shume me Thacin!

Mos u “puthni” shpesh me Kurtin!

Related posts

Lajmi i fundit: Dënohet Sami Lushtaku

dardanianews

Sveçla: Ka mjekë nga Serbia që po ndihmojnë Kosovën

dardanianews

LDK i kundërpërgjigjet Albin Kurtit në Facebook: Ia bllokojnë me komente ‘Amelika,

dardanianews