7.5 C
New York
November 25, 2020
DardaniaNews
Lajme

Ish e dashura e reperit shqiptar: 70% e ministrave paguajnë deri në 2 mijë euro për një marrëdhënie

Gazetarja Zhaklin Lekatari, e njohur për deklaratat e saj të drejtpërdrejta, ka “trazuar sërish ujërat” me atë që ka thënë në një studio televizive.E ftuar te ‘Shqipëria Live’, Zhaklina tha se 70% e ministrave dhe deputetëve në vendin tonë, janë të gatshëm që të paguajnë nga 1500 deri në 2 mijë euro për një marrëdhënie.

Mua më bindin statistikat dhe jo opinionet e një imami. Ky vend ka nevojë për statistika jo për mendimin tuaj dhe timin”, vazhdoi replikën e saj teksa kishte përballë një imam i cili tha se kjo nuk e redukton aspak dhunën.

Në Luksemburg, luftrat për shtëpi publike, se kush do jetë pronari i shtëpisë publike, i bëjnë shqiptarët”, përmbylli Zhaklina.Ndryshe, Zhaklin ka qenë dhe ish e dashura e reperit Bim Bimma.

Related posts

A janë të përfshirë Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli në vrasjen e komandant Drinit?

dardanianews

19 raste të reja me koronavirus, shkon numri i të infektuarve në 184

dardanianews

Pal Lekaj sqaron gafën e mbrëmshme: I ngatërrova fjalët “feminist” me “fëmijëror”

dardanianews