14.3 C
New York
October 27, 2020
DardaniaNews
Lajme

Shoqata humanitare kulturore Salih Çekaj në Zvicër nis projektin për heroin e Koshares

Ju bëj thirrje të gjith bamirësve,aktivistëve të të gjitha kohërave që të na ndihmojnë në realizimin e këtij projekti madhorë për Heroin e Kosovë Salih Çekaj të ndërmarrë nga Instituti trashegimisë kulturore dhe muzeve të Kosovës.
Finacimit të projektit në Zvicër i prinë Shoqata humanitare kulturore Salih Çekaj në Zvicër dhe të gjitha pagesat bëhen përmes gjirollogarisë së shoqatës dhe ne jemi përgjegjës për të gjitha të hyrat për kët qëllim.
Respekt kryetari i shoqatës Xh.Haxhiu.

Related posts

Ismail Kadare për Ibrahim Rugovën: Në urtësinë e tij kishte çelik

dardanianews

Askush mbi shtetin, Policia gjobit në shesh ish-ministrin e Arsimit, Shyqyri Bytyqi

dardanianews

Këshilltari i Vjosa Osmanit demanton Veliun e PDK-në, tregon kush i kishte kërkuar asaj për të përkthyer për Thaçin

dardanianews

Leave a Comment