14.1 C
New York
October 27, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Konjufca i del përballë thirrjes së Ambasadës amerikane: S’ka nevojë me na mbajtë leksione askush

Glauk Konjufca i Vetëvendosjes i është përgjigjur thirrjes së Ambasadës Amerikane për tubim të qetë të partisë së tyre të paralajmëruar për të premten.

Konjufca thotë se askush në bota s’ka pse i mban leksione VV’së.‘’S’ka nevojë kërrkush me i mbajt VV’së leksione edhe me ardh prej kudo botës. S’ka nevojë me na kallxu . Ne i respektojë rekomandimet e IKSHP, i kemi pikat e distancës’’, ka thënë Konjufca.

Ambasada Amerikane para disa ditësh kishte thënë se ky tubim duhet të jetë i qetë, duke paralajmëruar se mund te eskalojë edhe në dhunë.Ndërsa sot e njëjta deklaratë është përcjellë edhe nga Quint-i.

 

Related posts

Vetëvendosje me 12 qershor organizon tubim në Kosovë

dardanianews

The iPhone 8 May Be Bigger Than The iPhone 7, Its Predecessor

adminkosova

Vjosa Osmani, Anton Quni dhe Lumir Abdixhiku formojnë parti

dardanianews

Leave a Comment