4.8 C
New York
March 8, 2021
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit

LAJMI I FUNDIT: 58 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Sot në Kosovë janë regjistruar edhe 58 raste të reja me koronavirus.

Këtë e ka bërë të ditur drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, Naser Ramadani, shkruan lajmi.net.

Ai ka folur para mediave gjatë vizitës që kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti i ka bërë IKSHPK-së së bashku me ministrin e Shëndetësisë Armend Zemaj dhe atë të arsimit, Ramë Likaj.

Lajmi në përditësim…

 

Related posts

“Ky është vetëm fillimi..”, Milaim Zeka reagon për vrasjen e Xhemajl Mustafës

dardanianews

Bill Gates: Nëse vaksina kundër Covid-19 funksionon, do ta paguaj unë për gjithë botën

dardanianews

Eqrem Kryeziu nuk rri krejt i qetë në Prizren, përcaktohet se cilin krah në LDK e mbështet

dardanianews