-1.5 C
New York
January 23, 2021
DardaniaNews
Lajme

Skandal/ Drejtoreshat e rilindjes e kthejnë zyrën në klub nate, praktikojnë kërcimin ’69-të’ brenda Spitalit të Traumës (Video)

Në 7 vite e vetmja gjë që nuk i ka munguar rilindjes në pushtet janë skandalet e përditshme, duke nisur nga përfshirja e zyrtarëve në trafik droge e për të arritur deri tek kthimi i zyrave në ambiente tallavaje apo më keq akoma në bordello.

Sëfundmi ëhstë bërë publik një tjetër video-skandal, ku zyra e Drejtorisë Ekonomike të Spitalit të Traumësm ku zhvillohen tenderat që shkojnë deri në miliarda lekë, është kthyer në klub natë nga punonjëset e këtij institucioni, të cilat për argëtim kanë filluar të imitojnë balerinat që bëjnë kërcime erotikë në klubet e natës.

Nya pamjet e publikuara nga JOQ bëhet me dije se vetë protagoniste të kësaj video të nxhetë është vetë Drejtoresha e Zyrës Ekonomike Asiela H dhe punonjësja Iris K, të cilat në perfomimin e tyre të kërcimit duket sikur janë duke praktikuar pozicionin erotik të njohur si ’69-ta’.

Gjithsesi ju ftojmë të ndiqni videon dhe të njiheni më mirë me personat që kanë në dorë taksat e shqiptarëve:

Related posts

Lajm Shumë I Mirë! Ilaçi Ivermectin Shumë Efektiv Kundër Virusit Covid 19, Brenda 48 Orësh E Shëron 99.8% Pacientin

dardanianews

“Fake news” lajmi për iftar të përbashkët mes Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit

dardanianews

Në 19 vjetorin e vrasjës tinzare të Heroit të Demokracisë, Ismet Rraci

dardanianews