8.3 C
New York
December 4, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Ekskluzive: Nga java e ardhshme INDEKSONLINE publikon përgjime mes politikanëve kosovarë

ndeksonline pritet që nga java e ardhshme të publikojë përgjime të politikanëve kosovarë.

Përpos përgjimeve, aty do të zbardhen edhe SMS të shkëmbyer mes tyre.

Kësisoj, nga  dita e hënë portali ynë do të tregojë bisedat dhe përgjimet e disa prej personaliteteve të larta shtetërore.

Politika, marrëveshje… janë disa prej temave që diskutohen në këto përgjime të cilat i posedon Indeksonline.

Indeksonline

 

Related posts

Albin Kurti për testet nga Serbia: Kanë qenë një kurth për ta akuzuar Kosovën nëse s’do t’i kishte pranuar

dardanianews

Heroi i kombit Naser Veli Krasniqi

dardanianews

20 vjeçarja në Prishtinë kërcen nga kati i 4-të, vdes nga plagët në QKUK

dardanianews