-1.9 C
New York
March 8, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Shkenda Dubova kërkon baba për një fëmijë

Këtë javë n’Kosovë show mysafire ishte Shkenda Dubova e cila tregoi për një lidhje të dështuar dashurie. Ajo është në kërkim të fatit të jetës dhe babanë e fëmijës së saj që ajo ka plan të bëjë.

Shkenda tregoi edhe për bizneset e veta që ka filluar në Europë.

Related posts

Beatrix Ramosaj zhvishet e tëra, nuk dihen arsyet!

dardanianews

Tuna “parashikojë” përhapjen e koronavirusit: Ju thash, nuk më besuat

dardanianews

Melinda çmendi shqiptarët në Zvicër, kështu iu kërceu para syve

dardanianews