16.8 C
New York
October 21, 2020
DardaniaNews
Kronika e zezë Lajmi i fundit

Aksident i rëndë në Malishevë, vdes zyrtari i Nismës

Albert Krasniqi, zyrtar i partisë Nisma Socialdemokrate, mbrëmë ka ndërruar jetë pas plagëve të marra gjatë një aksidenti në Malishevë.

Mbrëmë ka ndodhur një aksident i rëndë në fshatin Trepezë të Malishevës, me ç’rast i kushtoi me jetë Krasniqit.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ministri i MTI-së Vesel Krasniqi.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Krasniqi ka treguar se Alberti sot do të fillonte punën në ministrinë që ai e drejton.

 

Related posts

Lajmi fundit: Dymbëdhjetë raste të reja me COVID – 19 dhe nëntë të shëruar

dardanianews

Vdes babai i Berat Buzhalës, ishte me Covid-19

dardanianews

57 TË SHËRUAR DHE 183 RASTE ME COVID-19!

dardanianews

Leave a Comment