1.7 C
New York
January 20, 2021
DardaniaNews
Lajme

Ekskluzive: Shkarkohet Vjosa Osmani

Gazeta “Bota sot” mëson nga burime brenda LDK-së se Këshilli i Përgjithshëm i LDK-së ka votuar për ta shkarkuar Vjosa Osmanin nga posti i nënkryetares së partisë.

Të njëjtat burime thonë se këtë post do ta marrë Avdullah Hoti.

Gjithashtu mësohet se rreth 70% e Këshillit ishin pro shkarkimit të Vjosa Osmanit./Bota sot

Related posts

Dega e LDK ne Suharekë, kundër qëndrimit të kryetarit e deputetit Ardian Shala

dardanianews

Ekskluzive: Hashim Thaçi dhe Vuçiq, pritet ta nënshkruajnë publikisht marrëveshjen me 10 korrik në SHBA

dardanianews

Shqiptarja nga Sanxhaku i shkruan Abazoviqit: Ti ke shitur kombin dhe fenë për disa miliona euro

dardanianews