22.8 C
New York
September 28, 2020
DardaniaNews
Featured Showbiz

Më në fund dalin pamjet nga dasma, ja si u duk nusja e Goldit në ditën e dasmës

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ata u martuan në kohën e pandemisë dhe nuk publikuan asnjë pamje nga dasma e tyre.

Ndërsa grimerja e njohur shqiptare, Sellma sot ka publikuar një foto të Ermirës e cila shihet me duvak në kokë.

Duket se kjo ishte pamja e Ermirës në ditën kur i dha fund beqarisë.

Ndryshe, nusja e Goldit duket të jetë një vajzë shumë e bukur.

Related posts

Një vaksinë kundër koronavirus e zhvilluar nga një ekip kinez, është në prova tek njerëzit në Kinë, dhe studiuesit shpresojnë që së shpejti ta provojnë atë edhe në Kanada

dardanianews

Miftari akuza të rënda ndaj Thaçit: Atentatin e parë e ka bërë në Gjenevë, janë nda 150 mijë marka për vrasje

dardanianews

Eskalon” Milaim Zeka: “Po të tregoj që Qeveria e re do të bëhet, leji ti këta analistët e nevojtorëve”

dardanianews

Leave a Comment