4.8 C
New York
March 8, 2021
DardaniaNews
Kronika e zezë

Tmerr në Vlorë, babai ngacmon seksualisht vajzën e tij

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Raportohet se babai 60 vjeç ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij.

Bëhet me dije se 60-vjeçari me inicialet Z. S., ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij, si edhe e ka dhunuar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur 2 ditë më parë, përkatësisht më 23 qershor.

Related posts

VDES NGA KORONAVIRUSI BIZNESMENI I NJOHUR SHQIPTAR NË NEW YORK

dardanianews

SKANDAL: Zyrtari i lartë i Policisë së Kosovës “kapet” duke kryer marrëdhënie seksuale në një Motel, ishte me uniformë dhe në orar të punës

dardanianews

Dalin detaje të reja për rastin e 14-vjeçares në Drenas, ka dyshime të reja për nënë dhe dashnorin e saj

dardanianews