7.7 C
New York
November 25, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Fjalët e para të presidentit Thaçi pas ngritjes së aktakuzës nga Specialja

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka reaguar pas propozimit të Prokurorisë së Specializuar për ngritje të aktakuzës ndaj tij dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli.

Përmes profilit të tij në instagram, presidenti Thaçi kështë shprehur shkurt se askush nuk mund ta rishkruajë historinë e Kosovës, duke ia bashkangjitur një foto të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Të njëjtin shkrim me fotografi e ka vendosur edhe në profilin e tij në FCB.

Related posts

Rikthehet ekstremisti katolik nga Shqipëria, shanë e fyen rëndë Adem Jasharin

dardanianews

Mbrojtja nga koronavirusi: Infektologu kosovar tregon kur duhet të vendosni maskë

dardanianews

Fit Couples Share Tips On Working Out Together

adminkosova