16.4 C
New York
October 1, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Isa Mustafa e Ramush Haradinaj takohen urgjent në një hotel të Prishtinës

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Isa Mustafa aktualisht është duke zhvilluar një takim urgjent me kreun e AAK-së Ramush Haradinaj, me të cilin janë edhe partner bashkëqeverisës.

Takimi është duke u zhvilluar në një nga hotelet në Prishtinë.

Deri tani nuk dihet për arsyen e takimit dhe asnjëra nga partitë nuk është deklaruar.

Duhet theksuar se Isa Mustafa dhe Ramush Haradinaj janë nënshkruesit e koalicionit që solli qeverinë e re që udhëhiqet nga Avdullah Hoti, shkruan Reporteri.net.

Related posts

Ish-mjeku i UÇK-së: Hashim Thaçi hapi të gjitha letrat, trego gjithçka për…

dardanianews

Vetëvendosja s’po e lë vdekjen m’u bë LAJM!

dardanianews

12 raste të reja me koronavirus në Kosovë!

dardanianews

Leave a Comment