8.3 C
New York
December 4, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

THAÇI TAKOHET ME RAMËN NË VLORË?

Pritet një takim i presidentit Thaçi me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, në Vlorë, njofton Insajderi.

Ky supozim është ngritur pas që Edi Rama kishte njoftuar se paditen e sotshme do të jetë prezentë në prezantimin e projektit për gjimnazin “Sami Frashëri”, por që ai nuk është dukur askund.

Burimet e Top Channel bëjnë të ditur se Rama ndodhet në vilen qeveritare në Vlorë, ku mendohet se ai do të jetë në një takim me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi i cili ditën e sotme është fotografuar në Ardenicë të Fierit. /Insajderi.com

Related posts

Reagon ashpër Vjosa Osmani: Tregtarët e kufijve po shpifin ndaj babait tim, do t’i padis të gjithë

dardanianews

LAJMI MË I MIRË DERI TASH: 87 të shëruar dhe vetëm 1 pozitiv

dardanianews

Anton Quni tregon a do të bëjë Parti të re Vjosa Osmani, dhe a do të jetë në parti të saj

dardanianews