12.6 C
New York
October 26, 2020
DardaniaNews
Showbiz

Supermodelja me tatuazhin e Hashim Thaçit ndjehet e mërzitur…

Ndoshta duket e pazakontë, por ja që ka ndodhur në Kosovë.

Një supermodele nga Kosova, vdes për Hashim Thaçin, presidentin e Kosovës.

Për dashurinë e madhe që e ka ndaj presidentit, ajo me anë të tatuazhit e mbanë gjithmonë pas vete Thaçin.

Në krahun e saj e mban një foto të Thaçit tashmë te konkretizuar në tatuazh.

Modelja nga Vushtrria, Suzana Tahiri pas aktakuzës që është ngritur nga Gjykata Speciale për Thaçin dhe Kadri Veselin, po ndjehet e mërzitur.

“Nuk më duhet emri im, nëse nuk dal me thirr Hashim”, shkruan ajo në Facebook.

Tahiri kohë më parë, kur Hashim Thaçi ishte kryeministër i Kosovës, ka punuar në zyrën e tij.

Ndoshta afërsia e ka bë të vetën, që Suzana të shkruan edhe poezi për Thaçin.

“Rrezja e diellit ma puth ballin

Zemër kam Hashim Thaçin

Këto shkronja mund ti shkruaj me gjak

Me fal jetë më duket pak

M’ka fal zoti për një datë

Trupi im një flamur me bart”, shkruan Tahiri poezinë për Thaçin.

Related posts

Sot Teuta Rugova feston ditëlindjen, çdo ditë e më e bukur

dardanianews

“RIP Era Istrefi” fansat përhapin lajm të rremë për vdekjen e këngëtares

dardanianews

Robert Berisha mashtrohet për 1 prill, “Bëj gati rrobat, për 1 orë del nga konvikti”

dardanianews

Leave a Comment