-1.9 C
New York
March 8, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Elvisi, 7 vjeçari që shet mollë për të mbijetuar, mund ta shihni çdo ditë në Llabjan!

Edhe pse ditët e verës shumë prej fëmijëve i kalojnë në pushime, ndryshe nga ta dikujt i duhet të fitojë pak që të mund të jetojë.

E tillë është edhe jetesa e Elvisit, 7 vjeçari që thuajse çdo ditë mund të hasësh në të po kalove nga Prishtina për në Gjilan, saktësisht në pjesën e njohur si ‘Llabjan’.

Elvisi është 7 vjeçar por që i duhet ndihma e secilit, e ai mundohet që duke shitur molla apo fruta të tjera t’ia dalë disi jetës.

Për të ndihmuar atë ka dy numra telefoni për ta kontaktuar: 045522237, 048522137. Pak nga ne do të thotë shumë për këtë vogëlush, ëndrrat e të cilit janë ende të freskëta ./Indeksonline/

😢

 

Related posts

Ministrja Vlora Dumoshi shpërndanë një foto me një nga zyrtarët e lartë të LDK-së, a po paralajmëron se ky do jetë kandidati i tyre për kryeministër

dardanianews

Millosheviçi është gjallë dhe jeton në Rusi, profesori i palëkundur në pretendimet e tij

dardanianews

“Fshesa” e Hotit, për një ditë shkarkon tre drejtorë!

dardanianews