18 C
New York
September 25, 2020
DardaniaNews
Lajmi i fundit

LAJMI I FUNDIT: ADEM GRABOVCI DËNOHET ME BURG

Gjykata e Apelit ka vendosur në çështjen penale kundër ish shefit të grupit parlamentar të PDK-së, Adem Grabovcit dhe të tjerëve.

Grabovci është dënuar me dënim unik prej 1 vjet e 2 muaj burgim.

Related posts

Haradinaj arrin marrëveshje me Mustafën për koalicion, këto janë pozitat që merr AAK

dardanianews

LAJMI I FUNDIT: “Tërhiqet” Isa Mustafa, Avdullah Hoti kandidati favorit për kryeministër, në garë edhe Lutfi Haziri

dardanianews

Gjykata Kushtetuese vendos që përfaqësuesit e popullit në Kuvend vendosin për qeverinë e ardhshme

dardanianews

Leave a Comment