17.1 C
New York
October 20, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Festë mbi urë për t’i thënë lamtumirë koronavirusit

Një tavolinë e gjatë 515 metra dhe disa mijëra njerëz për t’i dhënë një lamtumirë simbolike koronavirusit.

Kjo është ajo që ndodhi në Pragë mbrëmjen e të martës së 30 qershorit ku u organizua një mega festë në urën Charles. Të pranishmit sollën ushqim dhe pije dhe i ndanë me fqinjët.

Nuk pati asnjë distancim shoqëror, pavarësisht faktit se Organizata Botërore e Shëndetit paralajmëroi gjatë kësaj jave se pandemia nuk është as afër fundit.

Related posts

Tre fëmijë në Nju Jork vdesin nga sëmundja e rrallë e lidhur me COVID-19

dardanianews

Vajza e Gani Gecit ia le një “selam” LDK’së tek nënshkrimet për seancë

dardanianews

U infektuan 11 persona nga ai, deklarata skandaloze e shoferit nga Kamenica: “S’ka virus e as orë policore për mua”

dardanianews

Leave a Comment