22.2 C
New York
September 29, 2020
DardaniaNews
Lajme Shëndetësi

Të infektuarin me koronavirus e kap sulmi gjatë transmetimit direkt

Petrit Bylykbashit, i prekur me Covid-19 ka qenë i ftuar në emisionin Frontal live në T7 ku ka folur për rikthimin e koronavirusit ndonëse një herë e ka kaluar.

Ai ka thënë se virusi tek ai është më agresiv sesa herën e parë. Madje gjatë lidhjes live përmes viberit, Petriti është detyruar ndal komunikimin për shkak të sulmeve.

“Momentalisht derisa jam t’u folë me ty janë t’u kalu brenda një sulmi”, thotë Petriti derisa moderatori kërkon ndërprerjen e bisedës nëse ai nuk ndjehet mirë.

Megjithatë biseda vazhdoi edhe më tej, bashkë me sulmet qe e shoqëronin të prekurin me Covid 19.

Edhe pse në këtë gjendje, i riu nga Prishtina ka thënë se vazhdon trajtimin në shtëpi meqenëse kushtet në klinikën Infektive janë të vështira.

Me poshtë e keni videon dhe momentin kur ai goditet nga sulmet.

Related posts

Rasti Berati Dhe Pse Thaçi, Kurti, Osmani Etj, E Liderët E PAN-It, Nuk Kërkojnë Llogari Për Vrasjen E Anëtarëve Të LDK-Së?

dardanianews

Milaim Zeka: Të jeni të bindur që pas 29 majit, kryeministër i Kosovës do të jetë Avdullah Hoti

dardanianews

Lajmi fundit: Dymbëdhjetë raste të reja me COVID – 19 dhe nëntë të shëruar

dardanianews

Leave a Comment