14.1 C
New York
October 27, 2020
DardaniaNews
Showbiz

U tha se është ndarë nga bashkëshorti, Violeta Kukaj pozon në krah të këtij mashkulli

Emri i saj është përfolur shumë kohët e fundit kur thuhej se ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj. Ajo këtë e ka mohuar disa herë, ndërsa nuk ka diqka zyrtare në këtë drejtim.

Megjithatë dimë që Violeta është rikthyer pas disa vitesh në skenë, mjaftë e fuqishme dhe më një ndryshim në pamjen e saj.

Violeta pak kohë më parë ka qenë në një vizitë në Shqipëri, me ftesën e kryetarit të Tiranës, Erion Veliaj, për mbjelljen e pemëve, në kopshtin e quajtur PAGARUSHA./Bota sot

 

Related posts

Arta s’i ndal provokimet, foto e fundit është tepër “hot”

dardanianews

20 dama të famshme mbi 50 vjeç, na tregojnë si është të dukesh bukur në çdo moshë

dardanianews

Moderatorja e sportit ‘mërzitet’ prej izolimit, poston foto me bikini

dardanianews

Leave a Comment