14.3 C
New York
October 27, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Thaçi e Lushtaku për çaj në shtëpinë e Kadri Veselit

Kadri Veselit dhe Hashim Thaçit para pak javësh iu ngrit aktakuza nga Gjykata Speciale.

Pas kësak aktakuze, presidenti Thaçi dhe lideri i PDK-së, Veseli kanë vizituar njëri-tjetërin në shtëpitë e tyre.

Ndërkaq, sonte ka qenë Thaçi që së bashku me Sami Lushtakun kanë qenë në konak të Veselit, ku kanë kaluar një mbrëmjë së bashku duke pirë çaj.

Këto fotografi që do t’i shihni më poshtë janë publikuar nga një familjar i Veselit.

Image may contain: 2 people, people sitting
Image may contain: 2 people, people sitting

Related posts

Dy ditë pasi e kritikoi qeverinë Kurti, Glauk Konjufca shkarkon nga puna motrën e gruas së Sylejman Selimit

dardanianews

DJALI I THAÇIT E ZBULON SE GJITHÇKA ISHTE MERITË E PRESIDENTIT ME RRËZU QEVERINË! MADJE ME ‘EZKEKUTIM’!

dardanianews

Lajmi i fundit: Që nga dita e nesërme, pezullohen fluturimet nga Gjermania, Franca, Zvicra drejt Kosovës

dardanianews

Leave a Comment