6.5 C
New York
January 18, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

E infektuar me koronavirus, çfarë po bën Eliza Hoxha rrugëve të Prishtinës!

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Eliza Hoxha para pak ditësh ka njoftuar që në testin për COVID- 19 ka rezultuar pozitiv.

Sipas IKSHPK- së personat e infektuar duhet të vetizolohen dhe të mos dalin jashtë në mënyrë që të mos bartet infektimi.

Por Hoxha nuk po i respekton masat e IKSHPK- së.

Në disa fotografi të siguruara nga Agjencia e Lajmeve FaktePlus ajo shihet rrugëve të Prishtinës.

Related posts

Publikohet fotoja e rrallë e presidentit historik dr. Ibrahim Rugova me Albin Kurtin

dardanianews

Serbia ndalon me ligj përdorimin e simboleve kombëtare shqiptare në Preshevë

dardanianews

Nga dita kur u martua, ja si dukej Remzija si nuse

dardanianews