19 C
New York
September 18, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

E infektuar me koronavirus, çfarë po bën Eliza Hoxha rrugëve të Prishtinës!

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Eliza Hoxha para pak ditësh ka njoftuar që në testin për COVID- 19 ka rezultuar pozitiv.

Sipas IKSHPK- së personat e infektuar duhet të vetizolohen dhe të mos dalin jashtë në mënyrë që të mos bartet infektimi.

Por Hoxha nuk po i respekton masat e IKSHPK- së.

Në disa fotografi të siguruara nga Agjencia e Lajmeve FaktePlus ajo shihet rrugëve të Prishtinës.

Related posts

Milaim Zeka: Nëse do Albin Kurti qeveri stabile, unë ndërmjetësoj tek Kadri Veseli

dardanianews

Britaniku i shkruan Osmanit: Unë isha ushtari që drejtoja tanken, e merituat pavarësinë

dardanianews

Ekskluzive: Detaje nga partia e re e Vjosa Osmanit

dardanianews

Leave a Comment