4 C
New York
January 18, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Militantët në rrjeteve sociale ia dëshiruan vdekjen, Kurti i uron shërim “kryetarit Mustafa”

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje i ka uruar shërim të shpejtë kreut të LDK’së, Isa Mustafës që ditë ma parë lajmëroi se është prekur nga koronavirusi, raporton Gazeta Express.

Me anë të një video mesazhi, Kurti i ka shprehur ngushëllime të gjithë familjarëve të të vdekurve nga virusi COVID 19.

Ai iu ka uruar shërim të shpejtë të gjithë qytetarëve të prekur, deputetëve të infektuar si dhe kreut të LDK’së.
“Me këtë rast, u shpreh ngushëllime të gjithë familjarëve të të vdekurve nga virusi Corona dhe ju dëshiroj shërim të shpejtë e të plotë secilit qytetar të sëmurë, deputetëve të infektuar si dhe kryetarit të LDK-së, Mustafa”, ka thënë ai.

Related posts

Flasin nga qeveria gjermane: Po punojmë për liberalizimin e vizave për Kosovën, nuk dihet nëse do të hiqen këtë vit

dardanianews

Kjo është ish e dashura e Robertit, që provokon me linjat e saj trupore

dardanianews

Dardan Molliqaj me akuza të rënda ndaj Albin Kurtit – paralajmëron formimin e qeverisë së re

dardanianews