22 C
New York
August 9, 2020
DardaniaNews
Featured Showbiz

Këtë foto të Luanës duhet ta shihni patjetër

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luan Vjollca, di të tërheqë gjithmonë vëmendjen e fansave të saj.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke publikuar kështu imazhe atraktive, për të cilat përkujdeset në masë të madhe.

Së fundi ajo i ka uruar datëlindjen Fayde, me të cilin ka bashkëpunuar duke publikuar një imazh të nxehtë.

Përveç urimit ajo e ka pasur edhe një befasi për kolegun.

“Pa Panik” është projekti i saj i fundit, i cili u prit mjaft mirë nga adhuruesit e muzikës së saj.

Related posts

Ish-aktivisti i VV’së: Albin ke organizuar protestë kundër pavarësisë, jemi plagosur e vrarë që t’i të jesh kryeministër

dardanianews

Pritet shtyerja e pagesave të kredive

dardanianews

Reagon Gani Geci pas shkarkimit të Osmanit, ka disa fjalë për LDK’në

dardanianews

Leave a Comment