14.1 C
New York
October 27, 2020
DardaniaNews
Featured Showbiz

Këtë foto të Luanës duhet ta shihni patjetër

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luan Vjollca, di të tërheqë gjithmonë vëmendjen e fansave të saj.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke publikuar kështu imazhe atraktive, për të cilat përkujdeset në masë të madhe.

Së fundi ajo i ka uruar datëlindjen Fayde, me të cilin ka bashkëpunuar duke publikuar një imazh të nxehtë.

Përveç urimit ajo e ka pasur edhe një befasi për kolegun.

“Pa Panik” është projekti i saj i fundit, i cili u prit mjaft mirë nga adhuruesit e muzikës së saj.

Related posts

Zogiani: AAK-ja si duket është në qeveri për tendera, e jo për politikë

dardanianews

Ekskluzive: Kurti i ankohet Pence se Grenell është keqinformuar nga Thaçi

dardanianews

Grenell në Twitter: Kosova e Serbia takohen në Shtëpinë e Bardhë me 2 shtator

dardanianews

Leave a Comment