2.4 C
New York
December 2, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Rrahen Kujtim Shala i LDK-së dhe Gazmend Gjyshinca i VV-së?

Një incident ka ndodhur pas mbledhjes së Komisionit për Punë të Jashtme.

Disa burime kanë bërë të ditur se pas kësaj mbledhje, deputeti i LVV’së, Gazmend Gjyshinca është përfshirë në një përplasje me deputetët e LDK’së Arben Gashi dhe Kujtim Shalën.

Paraprakisht Shala dhe Gjyshinca kishin pasur edhe një përplasje në komision.

“Dua të lidhem shkurt me profesorin akademikun e nderuar Kujtim Shalën që është edhe deputet. Z.Shala ju jeni profesor edhe e dini rëndësinë e parimit. Pse jemi kaq keq është për shkak të mungesës së parimeve, rri aty…”, kishte thënë Gjyshinca në komision.

“Ti po më kallzon a”, iu është përgjigjur Shala

Vetëvendosje për të folur lidhur me këtë temë ka thirrur një konferencë të jashtëzakonshme për media

 

Related posts

Deputeti i Vetëvendosjes Fitim Uka ankohet se po shpifin ndaj tij dhe familjes, ja çka paralajmeron

dardanianews

20 raste të reja me Covid-19 në Kosovë, numri total i të prekurve shkon në 165

dardanianews

Liri Loshi jep një parashikim, kështu do të veprojnë simpatizantët e Albin Kurtit pas vendimit të Kushtetueses

dardanianews