22 C
New York
August 9, 2020
DardaniaNews
Showbiz

Regjisorja Blerta Zeqiri tregon se si ishte rrahur nga Diellza Kolgeci

Regjisorja e njohur Blerta Zeqiri ishte e ftuar në rubrikën “Rikthim në kohë”. Duke folur për disa nga këngët e përzgjedhura për këtë rubrikë e që ndërlidhen me jetën e saj, ajo ndau një përvojë jo të mirë nga e kaluar.

Regjisorja tregoi se si dikur ishte ngacmuar dhe rrahur nga një emër i njohur sot, Diellza Kolgeci. Bullzimi, është një fenomen shumë i shfaqur në shoqëri.

Ndryshe, detajet që i ka dhënë regjisorja mund t’i kuptoni në intervistën më poshtë.

 

Related posts

Ish-moderatorja shqiptare e sportit publikon SMS me përmbajte seksuale që mori, ja nga kush

dardanianews

Era Istrefi gjysmë e zhveshur, pozon e shtrirë pranë pishinës në oborr

dardanianews

DAUT HARADINAJ MBJELLË FLOKËT – SHIKONI NDRYSHIMIN E TIJ

dardanianews

Leave a Comment