7.6 C
New York
January 16, 2021
DardaniaNews
Featured Sport

Iliçiç po mendon ta lë futbollin vetëm pse e tradhtoi gruaja

Sulmuesi i skuadrës nga Bergamo Atalanta, Josip Iliçiç, shkoi në Slloveni për t’i bërë surprizë gruas së tij.

Por udhëtimi nuk i doli ashtu siç dëshironte. Ai e gjeti gruan duke e tradhtuar.

Futbollisti tash është në depresion dhe është duke menduar ta lë futbollin.

Iliçiç me shumë gjasë nuk do të luaj kundër Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve.

Kjo është një prej ndeshjeve më të mëdha në karrierën e tij si futbollist./VAR Kosova/

Related posts

Albin Kurti për testet nga Serbia: Kanë qenë një kurth për ta akuzuar Kosovën nëse s’do t’i kishte pranuar

dardanianews

RTK: Gjykata Speciale kërkoi material inkriminues për Adem Jasharin

dardanianews

Arrin në 35 numri i të prekurve me koronavirus në vend

dardanianews