21.1 C
New York
September 30, 2020
DardaniaNews
Showbiz

Dy vajzat e Lutfi Hazirit, ja qesin “flakën” instagramit!

Kënga dhe Lotina janë dy femrat që gjithmonë tërheqin vëmendje për pozat provokuese.

Duke u shfaqur në mënyra të ndryshme, ato menjëherë kalojnë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Me pozat e shumta, duken sikur motrat garojnë ndërmjet veti, ku i shohim që përdorin stile të llojllojshme që rrall kush i praktikon.

Përveç stilit në veshje, janë edhe pozitat e tyre që shkrepin imazhe tejet të veçanta.

Në vijim, do t’i shihni disa imazhe të nxehta të motrave Haziri.

Related posts

‘Albanski, albanski’/ Antoneta Koçi rrëfen tmerrin në Serbi: Mendova se do përfundoja prostitutë (FOTOT)

dardanianews

Arta s’i ndal provokimet, foto e fundit është tepër “hot”

dardanianews

Zeshkane dhe shumë tërheqëses, njihuni me gruan e Gold Ag

dardanianews

Leave a Comment