21.1 C
New York
September 30, 2020
DardaniaNews
Featured Lajme

Kuvendi voton në shqyrtim të parë projektligjin për luftimin e koronavirusit

77 për, 1 kundër kalon në shqyrtim Projektligjin e parë projektligji për parandalimin dhe luftimin e pandemisë COVID-19 në Kosovë.

Ky projektligj u iniciua në prill – më shumë se 3 muaj më parë.

Edhe dy partitë opozitare, VV dhe PDK votuan pro.

Related posts

Milaim Zeka me akuza të rënda për Vjosa Osmanin

dardanianews

Konjufca i del përballë thirrjes së Ambasadës amerikane: S’ka nevojë me na mbajtë leksione askush

dardanianews

DJALI I THAÇIT E ZBULON SE GJITHÇKA ISHTE MERITË E PRESIDENTIT ME RRËZU QEVERINË! MADJE ME ‘EZKEKUTIM’!

dardanianews

Leave a Comment