3.2 C
New York
January 18, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Vazhdon përplasja, Osman Musliu i reagon përsëri Nasim Haradinajt

Osman Musliu i ka reaguar Nasim Haradinajt në rrjetin social Facebook.

Haradinaj kishte bërë një shkrim të gjatë ndaj Musliut, ku i kishte thënë ndër të tjera se hoxhallarët janë më faqezi se veteranët e rrejshëm.

Ky ishte postimi i plotë i anëtarit të OVL të UÇK’së:

Ndërsa ndaj kësaj ka reaguar përsëri Musliu.

“Nasim, ngoje ti babën hoxhë, gruja është vlera ma e madhe për ni burrë, por njësia matëse e burrnisë nuk janë gratë.”, ka thënë Musliu.

“Edhe po më vjen mirë që vetë je lojtar e vetë gjyqtar dhe e pranoj rezultatin që e paske shpallë”, ka shtuar ai.

Nasim, ngoje ti babën hoxhë, gruja është vlera ma e madhe për ni burrë, por njësia matëse e burrnisë nuk janë gratë.
Edhe po më vjen mirë që vetë je lojtar e vetë gjyqtar dhe e pranoj rezultatin që e paske shpallë…

41
1
Share

 

Related posts

Pandemia më e rëndë në Shqipëri në 1950, mjeku i njohur tregon recetën e asaj kohe

dardanianews

Babai i Agon Musliut: E keqja filloi në aeroportin e Prishtinës, shteti ma mori nga dora djalin e vetëm

dardanianews

Avokatja seksi pozon vetëm me brekë të zeza, reklamon të pasmet bombastike

dardanianews