0.2 C
New York
January 26, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Këngëtarja që këndon në gjuhen serbe befason publikun: Jam shqiptare

Këngëtarja Edita Aradinovic që këndon në gjuhën serbe ka befasuar fansat e saj në Serbi

Edita, e cila është e njohur për këngët e saj të zhanrit pop në Serbi ka pasur një bashkëbisedim sot me fansat e saj në InstaStory.

 

E në njërën prej pyetjeve që fansat e saj ja kanë bërë në InstaStory ishte edhe ajo për atë se a është shqiptare apo jo?

Në njërën prej pyetjeve që i është bërë asaj se “A është shqiptare?”, Edita është përgjigjur me “Po”.

 

 

Edita është njëra prej këngëtarëve më të njohura në Serbi të muzikës pop dhe kënga e saj e fundit “Slobodno me Rani” ka më shumë se 12 milionë klikime në youtube. /GazetaExpress/

 

Related posts

E “nxehtë” me bikini të vogla, vajza e ish-deputetes “tërbon” fansat (FOTO)

dardanianews

Të kesh këmbë seksi si Luana

dardanianews

Dëshmia e Fjolla Morinës para Gjykatës, thotë se biznesmenin e ka të dashur që disa e muaj e do të martohet me të

dardanianews