-5.1 C
New York
January 24, 2021
DardaniaNews
Kronika e zezë

Ndodhë në Gjakovë, mashkulli ngacmon mashkullin

Gjatë ditës djeshme në Gjakovë është arrestuar një mashkull kosovar.

Kjo pasi ky i fundit pas një mosmarrëveshje të mëhershme kishte ngacmuar dhe shqetësuar një mashkull tjetër.
Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./Indeksonline/

Related posts

Babai, djali e nipi vdesin njëri pas tjetrit në pus, familjari rrëfen detajet e tragjedisë në Berat

dardanianews

Prishtinasja dhunohet seksualisht nga ish i dashuri i saj

dardanianews

I vdekuri në Gjakovë është tupanxhiu Behar Morina, trupin e pajetë të tij e gjeti Xeni

dardanianews