20.6 C
New York
September 29, 2020
DardaniaNews
Featured Sport

Skandaloze: Kafeneja në Tiranë mbushet me simbole të Cervena Zvezdës (FOTO)

Një kafene në Tiranë ka marr vëmendjen e skuadrës serbe Cervena Zvezda para ndeshjes ndaj Tiranës në kuadër të Ligës së Kampionëve, që fillon sonte nga ora 20:00.

E gjitha kjo pasi kjo kafene është mbuluar me simbole të skuadrës nga Beogradi, transmeton Klan Kosova.

Kjo ka bërë që edhe faqja zyrtare e klubit serb t’i kushtojë një postim në llogarinë e tyre zyrtare, duke e përcjellur me imazhet  e më poshtme.

Kurse, pronari i këtij lokali raportohet të jetë Mileta Dasiq, i lindur në Tiranë por me origjinë nga Mali i Zi.

Related posts

Gani Geci publikon një videomesazh: Jeta ime në rrezik pas intervistimt të Hashim Thaçit nga Specialja

dardanianews

Vjosa Osmani, Anton Quni dhe Lumir Abdixhiku formojnë parti

dardanianews

“Lajmërohet” Gërvalla: Vdekja e LDK-së nuk po vjen vetëm nga ndërthurja e interesave me krimin politik- PAN, por edhe nga hipokrizia e atyre që janë në struktura

dardanianews

Leave a Comment