19 C
New York
September 18, 2020
DardaniaNews
Featured Sport

📑 Dokumenti zyrtar i burofax që Lionel Messi i ka dërguar sot Barcelonas… (Tyc Sports)

Ky dokument mund të futet në histori nëse lamtumira zyrtarizohet ashtu si pritet deri tani!!!

TEKSTI ✏
“Përmes kësaj letre, unë, Lionel Andrés Messi Cuccitini, me DNI XXXXX, kërkoj që të ndërpritet kontrata e marrëdhënies së punës që aktualisht kam në klubin tuaj të shquar, bazuar në klauzolën numër 24 që më lejon të shfrytëzoj atë fuqi.

 

 

Vlerësoj të gjitha mundësitë për rritjen personale dhe përgatitjen profesionale që më janë ofruar gjatë kohës që kam punuar.

Mësime që më lejuan të konsolidoj profilin tim teknik dhe njerëzor; por për arsye personale, këtë vendim të vështirë shpresoj se do ta marrë bordi drejtues në mënyrën më të mirë “.

Firma: Lionel Messi ✍

telesport.al

 

Related posts

IKSHPK: Tri raste të dyshuara me koronavirus rezultojnë

dardanianews

Këshilltari i Kurtit thotë se Thaçi vjen nga një familje fshatare, nënën e ka amvise

dardanianews

Ish-bashkëluftëtari i Sali Çekajt i ashpër me Thaçin e Veselin: Ju ‘trimat’ e dikurshëm, mos dukeni rrenca dhe keqbërës, por ballafaqohuni me drejtësinë

dardanianews

Leave a Comment