0.2 C
New York
January 26, 2021
DardaniaNews
Lajme

Hajni i armatosur hyn në një dyqan në Prishtinë, tutet nga konsumatori trim

01/09/2020 22:21

Një hajn i armatosur është kthyer nga ka ardhur, kur në drejtim të tij ka ecur një konsumator trim.

Sipas faqes “Vrojtuesit e lagjes –Prishtinë”, tentativa për vjedhje ka ndodhur sonte në një supermarketet ne kryeqytet.

Në pamje shihet se hajni mban në duar një revole, por nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë revole lodër apo armë zjarri.

Lidhur me ngjarjen, “Vrojtuesit e lagjes –Prishtinë”, nuk kanë bërë të dituara më shumë detaje.

Related posts

“Ja dokumenti për ta goditur Vjosa Osmanin dhe LDK-në”, paralajmërohet partia e re nga Osmani me 9 deputetë të LDK-së

dardanianews

Vëllau i presidentit Thaçi po hetohet për ahengun, ku dyshohet të jenë shkrepur 50 plumba

dardanianews

Bekë Berisha: Qeverinë Kurti duhet me e shkarku për të dytën herë

dardanianews