16.8 C
New York
October 21, 2020
DardaniaNews
Kronika e zezë

SKËNDERAJ, BURRI THER SË PAKU 10 HERË ME THIKË GRUAN E TIJ

Një burrë ka goditur sot gruan e tij më thikë në një shtëpi në Skenderaj, me ç’rast është arrestuar nga Policia e Kosvës.

Mësohet se viktima ishte goditur së paku dhjetë herë me thikë në pjesën e gjoksit dhe në disa pjesë tjera të trupit.

Lajmin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Prokurorisë Themelore në Mitrovicë, Valon Preteni.

“Prokuroria është duke e përgatitur kërkesën për caktimin e paraburgimit pas arrestimit që iu ka bë burrit të të plagosurës në Skenderaj”, tha Preteni.

Related posts

E dhimbshme: Vdes 9 vjeçari nga aksidenti në Podujevë

dardanianews

Tmerr në Vlorë, babai ngacmon seksualisht vajzën e tij

dardanianews

E dhimbshme: Në Natën e Kadrit vdes i riu nga Skenderaj, ishte mësimdhënës

dardanianews

Leave a Comment